how to create your own site

© Copyright 2019 bzykanie24.pl - All Rights Reserved

Flirt - największy portal dla dorosłych

To właśnie flirt był protoplastą randkowania dla dorosłych w Polsce.  Raczkująca wtedy strona zaraziła swoją ideą tysiące użytkowników. Pomysł na tyle się spodobał, że mamy dzisiaj do czynienia z gigantem w swojej branży.

Firma Castle Street Investments czyli wydawca wielu stron w tej tematyce, w tym portalu flirt randki pochwaliła się w 2012 roku swoimi statystykami. Okazuję się. że do tamtej pory zebrali ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie korzystających z ich portali randkowych. Jest to wynik tak ogromny, że portal randkowy flirt stał się liderem w swojej branży. Do dnia dzisiejszego może pochwalić się wynikiem zapewne  w liczbie 100 milionów ponieważ jest coraz więcej zainteresowanych tego typu usługami.

Serwis randkowy Flirt

Założenie strony jest bardzo proste, umożliwić milionom singli z całego świata na bezproblemowy kontakt miedzy sobą. Erotyczny charakter witryny celuje bardziej w intymne kontakty damsko-męskie na co właśnie stawia ten portal. Przez lata zebrała się tu całkiem pokaźna baza osób z Polski, które są stałymi bywalcami. Znalezienie interesującego singla albo singielki z naszego miasta nie będzie więc stanowić problemu. Okazuję się także, że ludzie nie afiszują się tym, że mają konto na stronie dla dorosłych, bardzo możliwe, że spotkasz w ten sposób znajome Ci osoby.
portal flirt

Jeżeli to dopiero początek naszej przygody w randkowaniu przez internet, polecam zacząć ja od wybrania właśnie tego portalu. Wieloletnie doświadczenie firmy zaowocowało naprawdę świetnie prowadzonym serwisem przyjaznym dla każdego!

Flirt

Odkryj świat randkowania dla dorosłych

Jak dołączyc do społeczności Flirt?

To bardzo proste, wystarczy postępować zgodnie z instrukcja.

1

Rejestracja

Po wejściu na stronę główną wpisujemy swoje dane w widocznym formularzu rejestracyjnym i rejestrujemy nowe konto. 

2

Weryfikacja

W celu zweryfikowania przychodzi nam wiadomość na podany w rejestracji adres e-mail. Należy kliknąc link weryfikacyjny.

3

Gotowe!

To właściwie tyle, albo dopiero tyle. Teraz należy zadbać o nasz wizerunek. Musimy uzupełnić profil i dodać zdjęcie.

Po dołaczeniu nie spodziewajmy się odrazu cudów. Jesteśmy nowymi użytkownikami, na których nikt nie zwraca uwagi. Na samym początku uzupełnijmy swoje opisy i dane, tak jak prosi nas o to strona. Wtedy pojawimy się w wyszukiwarce. Nastepnie koniecznie wgrajmy jakieś zdjecia. Kiedy chcemy, żeby ludzie sami Nas wyszukiwali musimy zadbać o atrakcyjny wygląd profilu. Samo nawiązywanie kontaktów na stronie jest bardzo przyjemne, jako że strona stawia na erotyczne kontakty mamy bardzo wiele możliwosci na złożenie naszego anonsu. Dodatkowo portale randkowe dla dorosłych, zostały w Polsce bardzo ciepło przyjęte więc nie zabraknie Nam osób do poflirtowania. Gorąco polecamy zarówno nowicjuszą w temacie jak i doświadczonym flirciarzom!