site templates free download

© Bzykanie24

Jak poderwać dziewczynę

na portalu randkowym.

Kobiety od zawsze pragnęły komplementow, zainteresowania i adoracji. Od wieków ta kwestia nie podlega zmianom. Teraz kobiety stały sie bardziej niezależne i wyzwolone. żyjemy w czasach internetu, gdzie portale randkowe zdominowały segment poznawania ludzi online, anonsy towarzyskich czy tradycyjnych czatów. Warto sobie postawić pytanie, jak skutecznie poderwac dziewczyne przez internet. BZYKANIE24 przedstawia kilka cennych rad :)
Przejdźmy odrazu do konkretów, bez zbędnych tłumaczeń czym jest portal randkowy itp. Zakładamy sytuacje, że masz konto na jakiejs stronie, spodobała Ci się dziewczyna i chcesz do niej skutecznie zagadać, tak żeby umówic sie na randkę za pare dni:) wiadomo, że nie przewidzimy reakcji kogoś na nasze zaloty, każdy jest inny i ma inne upodobania, wiec każdego trzeba analizować na nowo. Podane metody sa wyogólnione, tak żeby przynosiły korzysci niezależnie od sytuacji.
Przysłowie "nie oceniaj książki po okładce", nie sprawdza sie tak trafnie w internecie. Na stronach do randkowania najważniejsząrzeczą jest nasz profil, warto zadbać o jak najlepszą prezencje. Potenjalna kandydatka pierwsze co zobaczy to nasze zdjecie profilowe. Musimy się postarać, żeby jak najlepiej wypaść. Pokazać odrazu coś, co przykuje jej uwage, nie mówie tu o Ferrari czy innym Porsche, tylko np. modnie zaczesane włosy, rzucającą sie w oczy część garderoby, czapka, wisiorki, kety, bransoletki, niebiański uśmiech lub cokolwiek innego co pomoże zwrócic na Nas uwagę wsród zapewne tysiąca absztyfikantów naszej wymarzonej dziewczyny. Następnie trzeba uzupelnić zainteresowania i wszystkie inne cechy w profilu, żeby nie było, że jesteśmy jakimiś zboczuchami:) uzupełniony profil prezentuje sie o wiele lepiej.

" Dziew­czy­na po­win­na być jak Kin­der nies­podzian­ka- ład­na na zewnątrz, a i w środ­ku coś fajnego. "

Dobry start za Nami, następnie musimy wrzucić jeszcze jedno swoje zdjęcie. Inne od profilowego, prezentujące nas jak najlepiej umiemy to pokazać. Tutaj jak faktycznie mamy Ferrari to możemy je pokazać, jeżeli nie to ubieramy sie modnie i bogato, nie mówie tu o złotym garniturze, bardziej o schludnym i atrakcyjnym wyglądzie. Kobiety zwracaja dużą uwagę na buty, akcesoria i dodatki. Typu zegarek, tatuaże, zarost, brode rzemyki i inne wisiorki. Kobiety lubią facetów ze zwierzętami albo fotografów. Trzeba poprostu wyeksponować coś, co najlepszego możemy pokazać. Może to być selfie, lub poprośmy kogoś o zrobienie fotki. Prawdopodobieństwo zwrócenia na siebie uwagi dziewczyny po takim detailingu wzrasta.
Dobra, profil mamy ogarnięty, czas zagadać do nieznajomej dziewczyny. Na sam początek musimy przeanalizowac jej profil, co lubi itp. wszystko zalezy tez od tego na jakim typie portalu randkowego dzialamy. Jeżeli to polecane przez nas portale randkowe dla dorosłych jak flirt czy erodate to  dziewczyny czekają poprostu na bezpośrednie propozycje, w innym wypadku gdy musimy okazać troche starań ze swojej strony to polecam zastować sie do rad.

" Każda dziew­czy­na jest księżniczką , ale niektórych ba­jek nie opo­wiada się dzieciom. "

Teksty typu - "cześć ale jesteś piśkna" czy inne klasyki "Twój ojciec skradł blask gwiazd na niebie i zamknął go w Twoich oczach" ... możemy darować sobie na starcie. Po pokazaniu swietnego profilu to jest decydujaca chwila do nawiązania kontaktu, więc trzeba wykorzystać to jak najlepiej. Kobietę trzeba zaintrygować i jednocześnie zachęcić do odpisania Nam i to wszystko w jednej pierwszej wiadomości. Pomyśl przez chwilę, że jesteś super atrakcyjną blondynką, jaki tekst słyszysz najczęściej? - ale jesteś piękna, zakochałem się w tobie, pięknie wyglądasz itd. czyli oklepane stare śpiewki, schemat. W pierwszej wiadomości trzeba wyjść poza schemat żeby być interesującym. Mamy taką sytuacje, podoba Nam sie dziewczyna. Ma jedno zdjęcie, pokazuje piekną twarz i nic wiecej. O ile nie wyglądamy jak Leonardo Di Caprio to lepiej rozegrajmy to dobrze. Dziewczyna ma świadomość swojej urody, jest faktycznie piękna. Zakładamy odrazu, że faceci walą do niej drzwiami i oknami, a my chcemy zwrócic teraz jej uwagę na siebie. Napisz do niej: "Bardzo przykułas moją uwagę i tak się zastanawiam, czy nie polatamy razem na miotle? Dziewczyna pomyśli pewnie - jaka miotła, o co chodzi? Sprowokujemy jej ciekawość do odpisania. Jak dziewczyna jest akurat w dobrym humorze to nie powinno być z nią problemu. Chodzi Nam przedewszystkim o to żeby odpisala. Jeżeli coś odpisze znaczy to, że wydaliśmy się interesujący, a to juz połowa sukcesu. Teraz mamy już szersze pole do działania i podstawe do budowania relacji. Warto dokładnie analizować profil randkowy kandydatki, zobaczyć co lubi, kto jej się podoba, jakie ma wymagania. Dostosować sie do sytuacji i improwizować, pamiętając o tym, że jeżeli chcemy zwiększyć swoje szanse podrywajmy nieszablonowo!